Nasze usługi

Transformacja Cyfrowa

Dowiedz się więcej

Czym jest transformacja cyfrowa?

Rozwój technologiczny postępuje szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Firma, która nie chce wypaść z rynku, musi bez wahania adaptować się do zmian.
My nauczymy Cię, jak być zmianą. W procesie transformacji cyfrowej wyposażymy Cię w narzędzia, dzięki którym będziesz zwinnie reagować na trendy technologiczne, aby stawać się coraz bardziej konkurencyjnym graczem w swojej branży.

Transformacja cyfrowa

Dlaczego potrzebujesz cyfrowej transformacji?

Dla firm, które mentalnie zostały w ubiegłym wieku, zmiana oznacza ryzyko. Tymczasem tylko stale podważając status quo, jesteś w stanie wyprzedzać konkurencję. Dzięki cyfrowej transformacji zmiana nie będzie Twoim zagrożeniem, lecz narzędziem rozwoju. Zamiast stawiać czoła narastającym problemom, nauczysz się im zapobiegać. Pokażemy Ci, jak metodą małych kroków wypracowywać skuteczne rozwiązania bieżących wyzwań.

Co daje Transformacja Cyfrowa?

Przewiń w dół

 • Firma staje się zwinna, gotowa na szybko zmieniający się sposób w który działa. Jest to absolutny fundament Cyfrowego Wieku

  • W firmie powstaje środowisko innowacji, z ciągłym procesem szukania jak działać lepiej. Nie ma nic złego w porażce, należy badać która inicjatywa daje dobre rezultaty

   • Firma staje się proaktywna, zamiast reaktywna - wyprzedza problemy, zamiast gasić pożary

    • Rozwiązania stają się kwestią dni, nie miesięcy. Głównie dzięki użyciu metodologii Design Thinking, szybkiego prototypowania oraz krótkiej walidacji

     • Powstają procesy na poziomie teamów, jak i całej firmy które pomagają działać sprawniej. Sposób pracy zaczyna być powtarzalny

      • Procesy zamknięte w obrębie jednego silosu są usuwane. Silosy zaczynają ze sobą współpracować

       Jak wygląda proces i jakie są z niego korzyści?

       Proces podzielony jest na 3 etapy.

       Jak wygląda proces i jakie są z niego korzyści?

       Proces podzielony jest na 3 etapy.

       Stan obecny

       Zaczynamy od zebrania spostrzeżeń przez analizę i diagnozę obecnego stanu firmy. Pracujemy nad ustaleniem stanu jej Dojrzałości Cyfrowej i/lub Krajobrazu Cyfrowego firmy. Pracujemy wspólnie z naszymi partnerami, mając na uwadze aby nasza ocena miała podwaliny w prawdziwych danych, a nie założeniach wysokiego poziomu. W tym zawierają się wywiady z interiesariuszami, mapowanie UX oraz konsumentów, persona creation, identyfikację kanałów biznesowych, mapowanie trendów cyfrowych, ocenę platform i stosu technologicznego, porównanie do trendów w przemyśle oraz do szerszych trendów w całym ekosystemie. Dodajemy więcej narzędzi i procesów do obecnego stanu, bazując na celu Twojego biznesu. Wszystkie te narzędzia pomagają nam współstworzyć ocenę Cyfrowej Dojrzałości pokazującą jak zaawansowa jest Twoja firma, oraz gdzie znajdują się wąskie gardła które możemy zaadresować w dalszej pracy nad Twoją firmą.

       Stan przyszły

       W definicji stanu przyszłego, stworzymy wspólnie Cyfrową Wizję dla Twojej firmy. Przyjrzymy się trendom i wzorcom, aby stworzyć idealną cyfrową przyszłość dla Twojej firmy. W tej fazie zaczniemy układać wizję, strategię oraz nową strukturę organizacji.

       Korzyścią dla Twojej firmy będzie dobrze zdefiniowana droga naprzód oraz Cyfrowa Wizja, którą można wdrożyć u wszystkich pracowników. Efektem tej pracy bedzie cyfrowa wizja, poparta strategią i planem implementacji, którą zaprezentujemy waszej firmie.

       Tworzenie ścieżki rozwoju

       Ścieżka produktu i jej egzekucja są finalnym ćwiczeniem transformacji - podczas tej fazy definiujemy serię projektów i inicjatyw, które pozwolą Transformacji Cyfrowej zajść. Stworzymy te inicjatywy wspólnie z Tobą i Twoimi interesariuszami. Spriorytezytujemy je oraz ich wdrożenie. Użyjemy frameworków priorytezacji by stworzyć jak najwięcej wartości dla Twojej firy. Benfitem dla Ciebie będzie szczegółowa lista inicjatyw oraz projektów, które pozwolą zoptymalizować sposób w jaki działa Twoja firma.

       Pomogliśmy już wielu firmom

       Od lat pomagamy klientom przejść przez proces cyfrowej transformacji. Pracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami. Każdy przypadek jest inny, ale efekt ma być ten sam: zaawansowana cyfrowo firma, w której zasoby, procesy i struktura organizacyjna są maksymalnie zoptymalizowane. Umów się na rozmowę i zobacz, jak technologia może napędzić rozwój Twojej firmy.

       Porozmawiajmy

       W czym jeszcze możemy Ci pomóc?